Karjera

Nuo 1946 metų dirbame Jums

Atgal

Karjera

UAB "Anykščių energetinė statyba" - tai vienas iš seniausių energetinės statybos kolektyvų Lietuvoje nuo pokario elektrifikavęs kaimus ir miestus, statęs hidroelektrines, elektros tinklų gamybines bazes bei gyvenamuosius namus. Dauguma darbuotojų ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie vadovaujasi principu – kiekvieną darbą atlikti taip, kad klientas būtų patenkintas.

UAB „Anykščių energetinė statyba“ didelį dėmesį skiria savo darbuotojų saugai ir sveikatai, jų kompetencijų ugdymui, vykdomų darbų kokybei. Bendrovėje įdiegtos kokybės (ISO 9001), aplinkosaugos (ISO 14001) ir darbuotojų saugos ir sveikatos (OHSAS 18001) vadybos sistemos.

Bendrovė turi elektromontuotojų brigadas Anykščiuose, Utenoje, Molėtuose, Ignalinoje, Rokiškyje ir Ukmergėje. Jei norite dirbti UAB „Anykščių energetinė statyba“, el. paštu info@energetinestatyba.lt galite atsiųsti savo gyvenimo aprašymą ir trumpą informaciją, koks darbas ir kuriame mieste Jus domina.

 

Šiuo metu ieškome elektromonterių.

Darbo pobūdis:

  • 0,4 - 10 kV įtampos transformatorinių montavimas, oro ir kabelinių elektros linijų tiesimas, remontas ir techninė priežiūra;
  • elektros tinklų avarinių padarinių likvidavimas.

Reikalavimai:

  • išsilavinimas - vidurinis su profesine kvalifikacija;
  • darbų saugos instrukcijų žinojimas;
  • vairuotojo pažymėjimas CE kategorija (privalumas);
  • elektromontuotojo darbo patirtis (privalumas);
  • atsakingumas, darbštumas.

Mes jums siūlome:

  • laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • galimybę tobulinti profesinius įgūdžius ir kelti savo kvalifikaciją.

 

Teirautis telefonu +370 381 59293

NUO 1946 METŲ DIRBAME JUMS

UAB “Anykščių energetinė statyba” dirba nuo 1946 metų birželio 1 dienos, kai buvo įkurtos Utenos tarprajoninės elektromechaninės dirbtuvės, kurios 1947 metais buvo perkeltos į Anykščius.

Plačiau

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Bendrovės pagrindinė veikla yra statinio elektrinės dalies projektavimo ir statybos montavimo darbai:  0,4-110 kV įtampos elektros energijos perdavimo linijų tiesimas ir remontas, transformatorinių pastočių montavimas, projektavimas.

Plačiau

DARBŲ SAUGA IR KOKYBĖ

Bendrovėje įdiegta kokybės, aplinkos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 standartų reikalavimus.

Plačiau

KONTAKTAI

UAB “Anykščių energetinė statyba”
Stoties g. 5, LT-29107, Anykščiai
Tel.: +370 381 59293
El.p. info@energetinestatyba.lt

Plačiau