Apie mus

Nuo 1946 metų dirbame Jums

Atgal

Mūsų kolektyvas

 

Kompanija žinoma pagal žmones, kurioje jie dirba. Mūsų kolektyvą sudaro patyrę ir savo darbą išmanantys specialistai, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja energetikų meistriškumo, sporto varžybose. Bendrovėje dirba elektromonterių brigados Anykščiuose, Utenoje, Molėtuose, Ignalinoje, Vilniuje ir Ukmergėje, plataus profilio statybininkų brigados Anykščiuose. Tai leidžia operatyviai reaguoti į Užsakovo poreikius ir efektyviai organizuoti darbus. Darbuotojai turi visus veiklai būtinus atestatus, didelį dėmesį skiria darbų saugai ir sveikatai.

Darbai atliekami elektros įrenginiuose iš darbuotojų reikalauja itin didelės atsakomybės, tikslumo, kruopštumo bei operatyvumo. Dalis mūsų darbuotojų turi didesnę nei 30 metų patirtį energetikoje, kurią perduoda jaunesniems kolegoms, todėl galime garantuoti aukštą paslaugų kokybę ir profesionalumą, lankstumą ieškant kompromisų visose situacijose. Darbe daugiausia dėmesio skiriame klientų poreikiams, darbo kokybei ir darbų atlikimo terminams.

 

NUO 1946 METŲ DIRBAME JUMS

UAB “Anykščių energetinė statyba” dirba nuo 1946 metų birželio 1 dienos, kai buvo įkurtos Utenos tarprajoninės elektromechaninės dirbtuvės, kurios 1947 metais buvo perkeltos į Anykščius.

Plačiau

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Bendrovės pagrindinė veikla yra statinio elektrinės dalies projektavimo ir statybos montavimo darbai:  0,4-110 kV įtampos elektros energijos perdavimo linijų tiesimas ir remontas, transformatorinių pastočių montavimas, projektavimas.

Plačiau

DARBŲ SAUGA IR KOKYBĖ

Bendrovėje įdiegta kokybės, aplinkos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 standartų reikalavimus.

Plačiau

KONTAKTAI

UAB “Anykščių energetinė statyba”
Stoties g. 5, LT-29107, Anykščiai
Tel.: +370 381 59293
El.p. info@energetinestatyba.lt

Plačiau